Wampiryzm energetyczny obrona

Czytając powyższy nagłówek, wiele osób od razu widzi w myślach postać ubraną na czarno, która posiada charakterystyczne zęby służące do wbijania się w szyję swoich ofiar. Ale taka wizja jest bardzo mylna, ponieważ z procesem wampiryzmu energetycznego mamy do czynienia każdego dnia. A żeby być dokładniejszym, to dodam jeszcze, że do czynienia z tym ma każdy z nas. Dlaczego? Poniższe przykłady doskonale odpowiedzą na zadane właśnie pytanie.

Czym jest wampiryzm energetyczny

Na początek warto odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest owy wampiryzm energetyczny. Samo stwierdzenie wampiryzm energetyczny nie mówi za dużo, ale najlepszą odpowiedzią na to pytanie, jest postać samego wampira energetycznego. Otóż jest to osoba, która jednym słowem wysysa pozytywną energię z każdej osoby, która go otacza i całą uwagę stara się koncentrować na samym sobie. Po dłuższym przebywaniu przy takiej osobie czujemy większy smutek, duże osłabienie, jak i również brak motywacji do dalszego działa w celu realizacji zamierzonych przez nas samych planów. Warto także zauważyć, że przebywanie z taką osobą może wywołać bóle głowy, ale i również brzucha, co jest kolejnym negatywnym następstwem kontaktu z tego typu osobnikiem. To osoba, która nie będzie wspierać drugiej osoby, ale będzie tego wymagała non stop od drugiej osoby, bo uważa, że to on jest tu najważniejszy i problemy innych osób są zupełnie nieistotne i liczą się tylko te, które on obecnie posiada.

Jak walczyć z wampiryzmem energetycznym

Gdy już mamy w swoim otoczeniu osobę, która spełnia powyższe kryteria, to w naszym mózgu automatycznie załącza się opcja “wampiryzm energetyczny obrona”. Gdy już to zrobimy, to istnieje kilka sposobów, które bardzo dobrze w tym pomagają. Przede wszystkim nie wolno z taką osobą wdawać się w dłuższe dyskusje. Warto odpowiadać krótko, ale sensownie. Czasami pochwalenie takiej osoby sprawia, że przez poczucie dumy przestaje nas zamęczać psychicznie. Trzeba również uważać na to, co mówi ta osoba. Nie dać się zmylić temu, co jest plotką, a co prawdą. Mając świadomość, jakie informacje są prawdziwe o wiele łatwiej zauważyć, że taka osoba wysyła sztuczne uśmiechy i po prostu gra. Można również w sposób spokojny, jak i również pełen kultury zwrócić takiej osobie uwagę, że jej słowa nas ranią i mają na nas negatywny wpływ. To w wielu przypadkach zbiję taką osobę z tropu, zyskamy upragniony spokój ducha.
Jak widać po powyższych przykładach, obrona wampiryzmu energetycznego do najprostszych nie należy, ale odpowiednie atuty w ręce sprawiają, że efekt końcowy jest już jak najbardziej pozytywny i kończy się tylko wygraną.