Najlepszy podkład do makijażu dla cery tłustej

Szukasz najlepszego podkładu do makijażu dla skóry tłustej? Przyjrzyjmy się 5 najlepszym podkładom do makijażu dla skóry tłustej.

Jeśli jesteś dziewczyną i masz suchą skórę, to być może słyszałaś o korektorze, a jeśli jesteś dziewczyną, która ma tłustą skórę, to być może słyszałaś o korektorze.

Ale pytanie brzmi, jaka jest między nimi różnica i który z nich jest lepszy dla Twojej skóry? Cóż, w tym artykule zamierzam wyjaśnić różnice między tymi dwoma produktami, a także zaproponować Ci najlepszy podkład do makijażu dla skóry tłustej.

Co to jest korektor (Concealer)?

Korektor to bardzo podstawowy produkt, ale jest on używany do zakrywania ciemnych plam na twarzy lub wszelkich innych skaz. Produkt ten poprawi wygląd Twojej skóry i ukryje niedoskonałości.

Jak stosować korektor (Concealer)?

Korektor można stosować jako bazę lub podkład przed nałożeniem makijażu. Jeżeli wykonujesz makijaż pudrowy, korektor będzie doskonałym rozwiązaniem. W przypadku makijażu płynnego, korektor należy nałożyć na miejsca, które są pokryte pudrem.

Jak uzyskać doskonałe krycie za pomocą korektora?

Cóż, nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę z tego, że korektor jest podstawowym produktem do makijażu, ale najważniejszą rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że nie można uzyskać idealnego krycia za pomocą korektora. Dzieje się tak dlatego, że korektor nakładany na twarz przykrywa tylko przebarwienia, a doskonałe krycie uzyskasz dopiero wtedy, gdy nałożysz go pod podkład.

Jak wybrać korektor?

Jeżeli szukasz najlepszego podkładu do makijażu dla skóry tłustej, musisz wziąć pod uwagę następujące kwestie.

Najlepiej jest używać korektora o kremowej konsystencji.

Lepiej jest wybrać korektor o lekkiej konsystencji, ponieważ nie sprawi on, że Twoja skóra będzie wyglądała na ciastowatą.

Jeżeli planujesz użyć korektora, lepiej jest użyć korektora w kolorze dopasowanym do odcienia Twojej skóry.

Używaj korektora przeznaczonego do skóry tłustej

Wiem, że zastanawiasz się, w jaki sposób można używać korektora do skóry tłustej? To bardzo proste, możesz używać korektora przeznaczonego specjalnie do skóry tłustej. Sugeruję, abyś kupiła podkład do skóry tłustej, ponieważ zakryje on przebarwienia, cienie, a nawet trądzik. Sprawi, że Twoja skóra będzie wyglądała matowo i promiennie.

Wnioski:

Podsumowując, mam nadzieję, że udało Ci się zrozumieć różnicę między korektorem a podkładem do makijażu dla skóry tłustej. Teraz będziesz w stanie używać korektora, aby ukryć swoje przebarwienia i trądzik. A więc, zacznij używać korektora i zobacz magię swojego makijażu.